?>

Winoteka menu


Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby do zakładki – winoteka menu na stronę internetową restauracji Pomidoro z Konstancina Jeziorna www.pomidoro.pl

Klimatyczna restauracja mieści się w galerii handlowej Stara Papiernia i serwuje włoskie potrawy i smaki. Wszystko na bazie świeżych i sezonowych warzyw, a szczególnie pomidorów.

Dużo klientów do posiłku, wzorem krajów południowej Europy zamawia różnego rodzaju wina. Najczęściej wybór wina ma bezpośredni związek z rodzajem jedzenia, które zamawia.

Wino cruz alta chardonnay jest białym wytrawnym winem z Argentyny, które doskonale pasuje do mięs drobiowych, ryb lub owoców morza. Z kolei wino riesling spatlese jest półsłodkie, białe i spożywane jest najczęściej do deserów i przekąsek.

Winoteka online jest jedną z form sprzedaży alkoholu. W przypadku restauracji Pomidoro oferty dotyczące win sprawdzamy online.

Natomiast zamówienia składamy telefonicznie – zobacz Kontakt. Natomiast w przypadku zamawiania np. dań głównych, dań dla dzieci, zup, sałatek czy pizzy zamówienie składamy online lub telefonicznie.

Sklep Internetowy z Winami

Z dużym powodzeniem restauracja Konstancin prowadzi sklep internetowy z winami. Klienci chętnie zamawiają wina pochodzące z różnych krajów. Dzięki możliwości związanej z funkcjonowaniem strony internetowej restauracji Pomidoro mamy możliwość zamawiania win argentyńskich, hiszpańskich, australijskich, francuskich i win pochodzących z innych krajów. Każdy degustator znajdzie coś dla siebie.

Dobra restauracja, winiarnia winna mieć w swojej ofercie między innymi:

Są to również wina, które znajdziemy w ofercie winoteki omawianej restauracji.

Winoteka Menu na Pomidoro.pl

Zastosuj internetowe hasło – winoteka menu na pomidoro.pl i zapoznaj się z aktualnymi ofertami. Klienci używają również w sieci, takich słów kluczowych jak: winoteka online z Konstancina, dobre wina z Pomidoro, restauracje Konstancin z włoskimi smakami, czy też dobra, włoska restauracja Konstancinie- Jeziorna.

Znając jakość proponowanych w Pomidoro dań dla dorosłych i dzieci, coraz częściej goście stają się stałymi klientami. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia restauracji oraz do składania  zamówień w formie online.

Włoskie wina pasują do wielu rozmaitych dań – Sprawdź je wszystkie!

Kuchnia włoska to poemat na cześć słońca i przyrody.
Aby nie utracić nic z bogactwa ich darów, Włosi stworzyli kuchnię ujmującą wyrafinowaną prostotą, a jednocześnie niezwykle różnorodną i zdrową.
Do wielu dań warto dołączyć wino, a w winotece Pomidoro znajdziemy wiele takich propozycji.

Trzy wina, na które warto zwrócić uwagę!

Zobacz wszystkie dostpne wina