?>

Sałaty i sałatki


Poznaj Sałaty Pomidoro!

Sałatki z dowozem Warszawa Konstancin jest wygodną dla klienta formą  poczęstunku dla gości, czy też rodziny. Dzięki takim usługom możemy korzystać z różnych propozycji kulinarnych. W temacie- sałatki na wynos mieszkańcy Konstancina Jeziorna i okolic także mają swoje ulubione menu na wynos.  

SAŁATKI z dostawą do domu

To przede wszystkim jest coraz częściej odwiedzana restauracja o nazwie Pomidoro. To włoskie smaki, z których możemy korzystać na miejscu, w ciekawej scenerii, jak również propozycje na wynos zachwycą każdego smakosza włoskich potraw,  oraz doskonałych win. To tutaj zjemy, jak również zamówimy na wynos wyśmienite dania, w tym przekąski i sałatki. 

Jeśli skorzystacie Państwo z ofert przedstawianych przez włoską restaurację Pomidoro, to wejdziecie w zakres różnych potraw, których smaki doceniają również wymagający klienci. W tym wszystkim otrzymamy także propozycję z tematu- sałatki na wynos oraz przekąski na imprezę.  Najlepiej sprawdź wszystkie kulinarne oferty na www.pomidoro.pl 

Gotowe sałatki, gdzie kupić?

Z poradzeniem sobie z zapytaniem gotowe sałatki, gdzie kupić nie będzie większego problemu. Po prostu sprawdź temat- sałatki pyszne, Pomidoro i wejdź w zakres niepowtarzalnych smaków, warzyw, owoców, przypraw i ziół. Może w temacie- sałatki Konstancin skusisz się w Pomidoro np. na sałakę z kozim serem, z grillowaną polędwicą wołową, czy też z krewetkami. 

Salad Pomodoro to najlepsze rozwiązania dla zdrowia. Same pomidory uważane są za jedne z najzdrowszych produktów żywnościowych świata. Dlatego warto korzystać z ofert, gdzie mamy to wyśmienite warzywo. 

SAŁATY

SAŁATY to coraz częściej zamawiane jedzenie w formie dostawki. Świadomość żywieniowa stale rośnie, dlatego tego rodzaju jedzenia nie może zabraknąć na naszym stole. Sprawdź temat- dobre Sałatki Konstancin w Pomidoro zlokalizowanej w Centrum Handlowym Stara Papiernia. Sprawdź także temat- sałatka Cezar Konstancin i porównaj obie oferty. 

 • INSALATA CON FEGATINI DI POLLO
  Sałata ze smażona wątróbką drobiowa z malinowym winegret
 • INSALATA CESARE CON POLLO / con GAMBERI
  Sałata Cezar z kurczakiem lub z krewetkami
 • INSALATA DI GAMBERI CON SALSA DI DIJON
  Sałata z krewetkami i sosem Dijon
 • INSALATA CAPRINO
  Sałata z kozim serem, gruszka, orzechami włoskimi i delikatnym miodowym sosem
 • INSALATA CON FILETTO DI MANZO
  Sałata z grillowana polędwica wołowa, suszonymi pomidorami i sosem balsamicznym

Zobacz Cennik

Sałatki, Pomidoro - pyszne sałaty