?>

Kontakt

Kontakt
Restauracja Konstancin Jeziorna


Klimatyczna restauracja konstancin jeziorna. Jest to fraza, która w pierwszej kolejności kieruje do Centrum handlowego Stara Papiernia, a konkretnie do miejsca, które nazywa się Pomidoro. Miejsce to jest stworzone dla gości, wielbicieli dobrych smaków oraz miłej atmosfery.


Pomodoro Konstancin, właściciel zaprasza wszystkich smakoszy kuchni włoskiej opartej między innymi na pomidorach, które w połączeniu ze świetnymi przyprawami i ziołami tworzą niezapomniane smaki. Restauracja Konstancin-Jeziorna, to miejsce, gdzie miło spędzisz czas z rodziną, czy też przyjaciółmi.


W temacie - pizza Konstancin-Jeziorna macie Państwo również możliwość zamawiania jedzenia poprzez zamówienia online. W ostatnim okresie czasu właśnie z tej formy korzysta wielu Klientów, którzy z menu restauracji mają możliwość zamówić poza pizzą również wiele innych włoskich smaków.


Pomidor pizza z dostawą do domu!


Pomidor, pizza to powiązane ze sobą pojęcia. Taki zestaw, serwowany najczęściej z pomidorami chery, czy też świetnym sosem pomidorowym oraz np. z mozzarellą lub ananasem i szynką jest często zamawianym na wynos jedzeniem. Wrzucając do sieci hasło Pizzeria Pomidoro wchodzisz na www.pomidoro.pl i w Zakładce - zamów online masz możliwość skorzystania z wielu propozycji kulinarnych.


Inne znane pizzerie, to np. Pizzeria Pomodoro, czy też Pomidor Pizza. Pomodoro pizza znajduje się przykładowo we Włodawie, czy też w Poznaniu. Mieszkańcy tych dużych miast również mają możliwość zamawiania jedzenia do domu lub firmy. Także w tym przypadku odnotowywany jest duży popyt na tego rodzaju jedzenie.


Niekiedy w sieci Klienci,w celu zamówienia posiłku na wynos, używają haseł pizza pomidor lub pomidor bar. W ten sposób w niektórych miejscowościach w Polsce istnieje możliwość znalezienia odpowiedniego miejsca, gdzie otrzyma się między innymi włoską, smaczną pizzę.


Restauracja Konstancin Jeziorna k. Warszawy


Restauracja Konstancin Jeziorna - oparta jest, jak przystało na świetną Kuchnię włoskąmna dużej ilości przypraw oraz świeżych warzyw. W serwowanym jedzeniu znajdziecie ponadto trochę owoców, mięsa oraz wiele ziół. Między innymi rozmaryn, bazylie, pieprz, oregano, estragon, czy też tymianek.Centrum Handlowe Stara Papiernia

Al. Wojska Polskiego 3

05-520 Konstancin Jeziorna


+48 22 726 79 59
+48 531 64 77 04