?>

DANIA GŁÓWNE


Poznaj DANIA GŁÓWNE z Restauracji Pomidoro!

DANIA GŁÓWNE z dostawą do domu, to najczęściej w sieci używane słowo kluczowe, które mieszkańców Konstancina Jeziorna i okolic kieruje do restauracji Pomidoro. Mieści się ona w Centrum handlowym Stara Papiernia w Konstancinie Jeziorna. Zastaniesz tam klimatyczne miejsce i wyśmienite włoskie jedzenie.

DANIA GŁÓWNE na wynos!

W temacie- obiady domowe na dowóz, jak również w temacie- sałatki, zupy na wynos Konstancin odwiedzając stronę, www.pomidoro.pl znajdziesz szereg niepowtarzalnych propozycji kulinarnych. Zakładka- zamów online ułatwi Państwu złożenia zamówienia. Odwiedź również zakładkę- winoteka, gdzie znajdziesz dla siebie odpowiednie propozycje.

Dla większości z nas ważna jest jakość i cena jedzenia. Dlatego potrawy restauracji Pomidoro cieszą się dużym powodzeniem pośród klientów Konstancina Jeziorna i okolic. W weekendy częstymi gośćmi są również mieszkańcy Warszawy. Restauracja wychodzi z ciekawymi propozycjami kulinarnymi dla dzieci. Sprawdź na stronie propozycje w zakładce- manu. 

Zestawy do samodzielnego gotowania, to często powtarzająca się w sieci fraza, która pozwala realizować swoje zainteresowania kulinarne. Zakupując taki zestaw, będziecie mieć możliwość tworzenia dla najbliższych, czy też gości włoskich potraw i smaków. Idąc jednak na skróty zamów z Pomidoro swoją potrawę. 

Syty obiad Konstancin

Wybornie smakujący, czy też Syty Obiad, Konstancin to najczęstsze określenia potraw serwowanych przez kucharzy włoskiej restauracji Pomidoro. Czasami żartujemy- ugotuj sam, czyli… zamów jedzenie do domu. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas, a jednocześnie skosztujesz najlepszych włoskich smaków i win. 

Osoby poruszające się w omawianej przestrzeni najczęściej w sieci używają następujących fraz: obiady domowe Konstancin z dowozem, dobre wina do włoskich smaków, czy też obiady do domu Konstancin Jeziorna. Po prostu DANIA GŁÓWNE – Zamów! w Pomidoro. 

 • PETTO DI POLLO
  49 zł
  Pierś kurczaka zagrodowego z tymiankiem na szpinaku z frytkami z batatów
 • PETTO DI ANATRA
  75 zł
  Pierś z ziemniakami opiekanymi z sałatką i sosem imbirowo-morelowym
 • FILETTO DI MANZO
  89 zł
  Filet z polędwicy wołowej z sosem z zielonego pieprzu z warzywami z grilla i frytkami
 • SALMONE AL VAPORE
  65 zł
  Filet z łososia gotowany próżniowo na warzywnym risotto
 • HALIBUT CON RISO SELVATICO
  78 zł
  Halibut pieczony z pomidorami i oliwkami z dzikim ryżem i warzywami z wody

Zobacz Cennik

Dania Główne, pomidoro