?>

DANIA DLA DZIECI


DANIA DLA DZIECI muszą być świeże, zdrowe i charakteryzować się odpowiednim smakiem. Taką ofertę przedstawia dla mieszkańców Konstancina Jeziorna i okolic restauracja Pomidoro. Na stronie www.pomidoro.pl w zakładce- dania dla dzieci zapoznaj się z ofertami i złóż zamówienie.

W propozycjach menu dla dzieci znajdziecie Państwo między innymi: pizza Margherita Baby na bazie zdrowej mozzarelli i sosu pomidorowego. Pizze dla dzieci są tak przygotowywane, aby zawierały także nutkę włoskich smaków.

W omawianej przestrzeni mieszkańcy Konstancina Jeziorna i okolic mają swoje ulubione menu na wynos. Jest nim restauracja Pomidoro, gdzie na jej stronie, w zakładce- zamów online znajdziesz wiele ciekawych propozycji kulinarnych, w tym również dania dla dzieci.

Pyszne Dania Dla Dzieci

Osoby zainteresowane omawianym zagadnieniem najczęściej w sieci używają takich słów kluczowych jak:  pyszne pizze dla dzieci, jedzenie dla dzieci, menu dla dzieci Konstancin. Najczęściej w weekendy omawiane miejsce, również odwiedzane jest przez mieszkańców Warszawy. Poprzez wyszukiwanie frazą- obiady dla dzieci Warszawa i okolice trafiają do Pomidoro.

Dania Dla Dzieci – Menu Pomidoro

Hasło- DANIA DLA DZIECI – Sprawdź ofertę! w Pomidoro zaprowadza do Centrum Handlowego Stara papiernia w Konstancinie Jeziorna. Które dziecko nie skusi się na domowy piernik dyniowo-marchewkowy z imbirem, orzechami i sorbetem mango? Po prostu pysznie i zdrowo zjesz na miejscu lub zamówisz z dostawa do domu.

Dorosłe osoby także zachwycają się niepowtarzalnymi włoskimi smakami. Chętnie też korzystają z ofert związanych z dobrymi winami. Przystawki, sałatki, zupy, czy też dania główne np. halibut z pieczonymi pomidorami i oliwkami z dzikim ryżem, to prawdziwa poezja smaków, w tym włoskich przypraw i ziół. Po prostu sprawdź propozycje Pomidoro.

 • BABYCINO
  Spienione mleko z odrobina czekolady na wierzchu
 • ZUPA POMIDOROWA
  Ze śmietana i makaronem
 • PIZZA MARGHERITA BABY
  Sos pomidorowy, mozzarella
 • PIZZA PROSCIUTTO BABY
  Sos pomidorowy, mozzarella, szynka
 • ŁUPKI CHRUPKI
  Panierowane polędwiczki z kurczaka z frytkami lub sezonowymi warzywami
 • Dla małych smakoszy w Pomidoro dostępne jest menu, w którym znalazły się pozycje przygotowane z myślą o najmłodszych. Oferujemy dania przyrządzane ze składników o sprawdzonym pochodzeniu dbając o to, by zachowały wszelkie wartości odżywcze oraz prawdziwa włoska nutę kulinarna. Istnieje możliwość zamawiania dziecięcych porcji wszystkich makaronów.

Zobacz Cennik

Dania Dla Dzieci, pomidoro